Plan Mszy Św. Kolędowych 2021

PONIEDZIAŁEK 3.01.2021

  1. Zagrodowa od początku do torów kolejowych, ul. Świtezianki do p. Piekarczyk nr 2. Ul. Miodowa od początku do torów kolejowych
  2. Zagrodowa od torów kolejowych do Panienki p. Pala nr 28 i Bijok (Miodowa 27)
  3. Zagrodowa od p. Spandel nr 28 do p. Kornet nr 51, Gruszczyk nr 36 (po lewej i prawej stronie)

WTOREK 4.01.2021

  1. Zagrodowa od p. Kucharczyk (Korczaka 57) do p. Łabudek nr 53, Kania nr 40 (po lewej i prawej stronie)
  2. Jodłowa od p. Miletić (Miodowa 19), do p. Gabzdyl nr 2 (po lewej i prawej stronie)
  3. Miodowa od p. Gąska nr 23 do torów do p. Walak nr 2 (po lewej i prawej stronie)
  4. Świtezianki od Kończyc Wielkich

PONIEDZIAŁEK 10.01.2021

  1. Staropolska od p. Remisz nr 22, domy nad DPS i ul. Myśliwska
  2. Bławatkowa od Kończyc Wielkich i ul. Folwarczna nr 2, 2a
  3. Wiśniowa od p. Szczepański nr 32 do p. Lose nr 2

WTOREK 11.01.2021

  1. Folwarczna całość od p. Siekierka nr 24
  2. Botaniczna od p. Hanzlik nr 30 do p. Wawrzyczek nr 11
  3. Botaniczna od p. Krawczyk nr 1 do p. Kowalski nr 18

CZWARTEK 13.01.2021

  1. Jaśminowa od ul. Korczaka
  2. Malinowa od końca
  3. Brzoskwiniowa i ul. Jarzębinowa

PONIEDZIAŁEK 17.01.2021

  1. Korczaka od Pruchnej do p. Koper nr 15a
  2. Wiejska od końca od p. Kowal (Wiśniowa 8)
  3. Spółdzielcza i ul. Korczaka od p. Koch strona prawa do skrzyżowania

WTOREK 18.01.2021

  1. Korczaka od p. Mańka do CPN do p. Kasza nr 24d strona lewa
  2. Graniczna od p. Wieczorek nr 8 do Zielonej p. Lose nr 21a
  3. Graniczna od p. Gąska nr 12, ul. Korczaka strona lewa i ul. Graniczna od ul. Korczaka do p. Król nr 22b i ul. Graniczna od Zielonej p. Machej nr 15 do ul. Jagiellońskiej

PIĄTEK 21.01.2021

  1. Korczaka od p. Gortych w stronę Kaczyc do p. Urbańczyk nr 67a, ul. Bukowa i ul. Orzechowa
  2. Kasztelańska nr 1m 2, 2a, i ul. Sienkiewicza
  3. Nowa od p. Cholewik nr 13, ul. Ks. Świeżego i ul Kasztelańska

SOBOTA 22.01.2021

  1. Staffa od p. Szołtys nr 1, Grudzień nr 2 do p. Cymorek nr 30, Szarek nr 21
  2. Jagiellońska od p. Handzlik nr 78, Matuszek nr 76, ul Wierzbowa i ul Staffa od końca do p. Sitek nr 36, Adamek nr 34
  3. Jasna od p. Mżyczek nr 11, ul. Staffa 4, 4a, 4b, domy przy Jagiellońskiej od p. Pyszny nr 70 do Świstaka i ul. Spacerowa

PONIEDZIAŁEK 24.01.2021

  1. Jagiellońska od lecznicy do p. Gruner nr 52 i ul. Hiacyntowa
  2. Jagiellońska domy nad sklepem do p. Mościbrodzki nr 44a i prawa strona od p. Chromik do p. Tomica nr 21
  3. Jagiellońska od p. Kula, Spandel nr 42a do skrzyżowania i ul. Marekwicy

WTOREK 25.01.2021

  1. Źródlana od p. Wałęga nr 4, ul Rolna i Źródlana od Jagiellońskiej
  2. Ul Wodna od p. Kołatek nr 1 i Chmielna
  3. Jagiellońska od skrzyżowania do p. Demczak nr 5, Szeliga nr 12c

SOBOTA 29.01.2021

  1. Zielona i ul. Jagiellońska od p. Zubrzycki (ul. Graniczna 1, 1b) do p. Mikołowski nr 10, Wieczorek nr 3
  2. Korczaka od p. Gabzdyl nr 21 do skrzyżowania p. Szczypka nr 20
  3. Hallera od p. Wawrzyczek nr 32
Góra

stat4u