Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła - 21.08.2022

  1. Gromadzimy się przed Panem, aby wysławiać Go za Jego dzieło zbawienia dokonane mocą tajemnicy paschalnej. W swoim Synu Bóg objawił nam swoje miłosierdzie. Mamy nadzieję i głęboko wierzymy, iż możemy zanosić przed Boży tron nasze pokorne i godziwe prośby, ufając, że – jeśli jest taka wola Boża – zostaniemy wysłuchani. Niech ta świadomość mobilizuje nas do jak najlepszego udziału w liturgii.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont naszego kościoła.
  3. Z kalendarza liturgicznego:
  4. w poniedziałek – 22 sierpnia – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
  5. w środę – 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, apostoła
  6. w piątek – 26 sierpnia – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu nie ma obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych
  7. w sobotę – 27 sierpnia – wspomnienie św. Moniki
  8. Mszę św. dożynkową będącą dziękczynieniem za tegoroczne plony odprawimy w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 11:00. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych w strojach regionalnych, zespół Małokończanie i poczty sztandarowe poszczególnych grup naszej parafii. Prosimy także o udekorowanie kościoła.
  9. W związku z Mszą św. dożynkową informujemy, że wyjątkowo w przyszłą niedzielę Msza Św. z udzieleniem sakramentu chrztu i błogosławieństwem rocznych dzieci będzie o godzinie 9:00.
  10. Składamy serdeczne Bóg zapłać osobom, które wczoraj posprzątały obejście naszego kościoła.

 

Góra

stat4u