Ogłoszenia - 28 Niedziela Zwykła - 09.10.2022

 1. Dziś 28 niedziela zwykła. Poczucia wdzięczności trzeba się ciągle uczyć co wymaga nieustannego doskonalenia. Wdzięczność to umiejętność ludzkiego ducha. Człowiek który nie potrafi być wdzięczny i nie docenia drugiego człowieka ma także poważne problemy z dowartościowaniem samego siebie.
 2. Z kalendarza liturgicznego:
 3. W czwartek – 13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
 4. W drugi piątek miesiąca, 14 października, czuwanie rozpocznie się
  o godzinie 17:00 cząstką Różańca prowadzoną przez młodzież, następnie msza święta i dalsza część czuwania, prowadzi Żywy Różaniec i Apostolat Maryjny. Na zakończenie czuwania błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
 5. w sobotę – 15 października – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Jest to zarazem Dzień Dziecka utraconego. W tym dniu na godzinę 9:00 zapraszamy wszystkich chorych, samotnych i starszych na Mszą Świętą w ich intencji.
 6. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, kolekta przeznaczona na remont naszego kościoła natomiast z racji Dnia Papieskiego do puszek będzie można złożyć ofiarę na Fundusz Stypendialny mniej zamożnej
  i uzdolnionej młodzieży.
 7. Za tydzień w niedzielę 16 października o godzinie 10:00 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji ks. Damiana z okazji ur. i im.
 8. Nabożeństwo Różańcowe o godzinie 16:15 a w środę połączone
  z Nowenną do Matki Bożej Kończyckiej.
 9. W zakrystii są do nabycia kalendarze Rolnicze duże w cenie 25 zł. i małe w cenie 7 zł.
Góra

stat4u